Čas na serveru 12:35:21

Emil Filla
Zátiší s podnosem, mandolínou a klarinetem

Id: 72503

  •  / Zátiší s podnosem, mandolínou a klarinetem / Emil Filla

lept/akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 14,5 cm, signováno vpravo dole, paspartoávno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2866x

Vyvolávací cena:

16 500