Čas na serveru 13:01:50

Emil Filla
Zátiší s podnosem, mandolínou a klarinetem

Id: 78102

  •  / Zátiší s podnosem, mandolínou a klarinetem / Emil Filla

lept/akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 11 x 14 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 6814x

Vyvolávací cena:

34 000

Příhozy: 50