Čas na serveru 13:36:33

Emil Filla
Zátiší s podnosem, mandolínou a klarinetem

Id: 166202

  •  / Zátiší s podnosem, mandolínou a klarinetem / Emil Filla

lept/akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 10,6 x 14 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3084x

Vyvolávací cena:

21 500