Čas na serveru 13:05:44

Emil Filla
Zátiší s pohárem a hruškou

Id: 208602

Zátiší s pohárem a hruškou

  •  / Zátiší s pohárem a hruškou / Emil Filla

lept/papír, rozměr ve výřezu cca 17,5 x 22,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 3842x

Vyvolávací cena:

11 500