Čas na serveru 10:19:45

Emil Filla
Zátiší s psacím perem

Id: 326601

Zátiší s psacím perem

  •  / Zátiší s psacím perem / Emil Filla

akvarel/tužka/koláž/papír, rozměr listu 27 x 40,5 cm, značeno tužkou vpravo dole, datováno, zaskleno v kazetě, přiložen odborný posudek PhDr. Jiřího Hlušičky

zobrazeno: 6905x

Vyvolávací cena:
15 000

155 000

Účastníci: 30

Příhozy: 104