Čas na serveru 13:04:46

Emil Filla
Zátiší s vázou a květinami

Id: 303503

Zátiší s vázou a květinami

  •  / Zátiší s vázou a květinami / Emil Filla

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 17 x 13,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 6894x

Vyvolávací cena:

40 000

Příhozy: 58