Čas na serveru 12:48:24

Emil Filla
Zátiší se sklenicí, hruškou a dýmkou

Id: 72504

  •  / Zátiší se sklenicí, hruškou a dýmkou / Emil Filla

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 35, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2469x

Vyvolávací cena:

10 500