Čas na serveru 21:48:40

Emil Filla
Zátiší v ateliéru

Id: 167008

Zátiší v ateliéru

  •  / Zátiší v ateliéru / Emil Filla

lavírovaná kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, dekorativně rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. N. Řehákové

zobrazeno: 7399x

Vyvolávací cena:
18 000

190 000

Příhozy: 106