Čas na serveru 13:32:48

Emil Filla
Žena

Id: 261704

Žena

  •  / Žena / Emil Filla
  •  / Žena / Emil Filla
  •  / Žena / Emil Filla
  •  / Žena / Emil Filla

suchá jehla/papír, rozměr leptu 31 x 22,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, původem ze sbírky malíře Karla Chaby

zobrazeno: 1386x

Vyvolávací cena:

19 500