Čas na serveru 02:56:13

Emil Filla
Žena na lenošce

Id: 350802

Žena na lenošce

  •  / Žena na lenošce / Emil Filla

lept/papír, rozměr listu 31 x 23 cm, značeno v tisku vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1118x

Vyvolávací cena:

26 000