Čas na serveru 15:49:59

Emil Filla
Žena s kyticí

Id: 403902

Žena s kyticí

  •  / Žena s kyticí / Emil Filla

suchá jehla/akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 25 x 19,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v soupisu díla Emila Filly od Vojtěcha Lahody, Academia, 2007, str.456

zobrazeno: 1926x

Vyvolávací cena:

18 000