Čas na serveru 23:50:04

Emil Filla
Žena s loutnou

Id: 217801

Žena s loutnou

  •  / Žena s loutnou / Emil Filla

litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 20,5 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3732x

Vyvolávací cena:

15 500