Čas na serveru 06:52:35

Emil Filla
Žena s ptáčkem

Id: 219805

Žena s ptáčkem

  •  / Žena s ptáčkem / Emil Filla

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 24,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 5960x

Vyvolávací cena:
3 800

31 000