Čas na serveru 13:33:23

Emil Filla
Žena s ptáčkem

Id: 219805

Žena s ptáčkem

  •  / Žena s ptáčkem / Emil Filla

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 24,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 5239x

Vyvolávací cena:
3 800

31 000