Čas na serveru 12:54:53

Emil Filla
Ženský kubistický akt

Id: 237201

Ženský kubistický akt

  •  / Ženský kubistický akt / Emil Filla

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 22 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1540x

Vyvolávací cena:
2 800

86 000

Příhozy: 94