Čas na serveru 11:04:52

Emil Filla
Ženský kubistický akt

Id: 356305

Ženský kubistický akt

  •  / Ženský kubistický akt / Emil Filla

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 21,5 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 970x

Vyvolávací cena:

15 500

Příhozy: 54