Čas na serveru 09:18:57

Emil Filla
Ženský kubistický akt

Id: 384107

Ženský kubistický akt

  •  / Ženský kubistický akt / Emil Filla

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 18 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 749x

Vyvolávací cena:

14 200