Čas na serveru 05:45:40

Emil Friedrich Neumann
Západ slunce nad mořem

Id: 215403

Západ slunce nad mořem

  •  / Západ slunce nad mořem / Emil Friedrich Neumann

olej/plátno, rozměr 72 x 107 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativním rámu

zobrazeno: 1686x

Vyvolávací cena:
3 200

30 500