Čas na serveru 01:55:42

Emil Holárek
U vody

Id: 258707

U vody

  •  / U vody / Emil Holárek
  •  / U vody / Emil Holárek
  •  / U vody / Emil Holárek

olej/plátno, rozměr 30 x 39 cm, neznačeno, pravděpodobně autorský přípis s datací na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 1775x

Vyvolávací cena:

4 600