Čas na serveru 11:09:29

Emanuel Neumann
Na Blatech

Id: 45509

Na Blatech

  •  / Na Blatech / Emanuel Neumann

olej/plátno, rozměr 55 x 42,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2678x

Vyvolávací cena:
1 200

4 200