Čas na serveru 23:20:58

Emanuel Neumann
Rákosí na rybníku

Id: 973

Rákosí na rybníku

  •  / Rákosí na rybníku / Emanuel Neumann

olej/plátno, rozměr plátna 41,5 x 77 cm, signováno vpravo dole Emi. Neuman, poškozená malba, volné v rámu, otluky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3013x

Vyvolávací cena:

1 600