Čas na serveru 12:07:56

Emil Orlík
Ernst Haeckel

Id: 1431

Ernst Haeckel

  •  / Ernst Haeckel / Emil Orlík

lept/papír, rozměr ve výřezu 22 x 17 cm, signováno vpravo dole tužkou, datováno 1901, paspartováno, zaskleno, původní rámování

zobrazeno: 2797x

Vyvolávací cena:
800

2 150