Čas na serveru 06:50:52

Emil Orlík
Na poli

Id: 345402

Na poli

  •  / Na poli / Emil Orlík
  •  / Na poli / Emil Orlík
  •  / Na poli / Emil Orlík

olej/karton, rozměr 50 x 32 cm, značeno vlevo dole, oboustranný obraz, na zadní straně skica, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2449x

Vyvolávací cena:

13 000