Čas na serveru 14:39:10

Emil Orlík
Odpočívající dívka

Id: 202226

Odpočívající dívka

  •  / Odpočívající dívka / Emil Orlík

litografie/papír, rozměr listu 38 x 55 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, po

zobrazeno: 1199x

Vyvolávací cena:
2 200

2 300