Čas na serveru 17:30:21

Emil Orlík
Portrét

Id: 114101

Portrét

  •  / Portrét / Emil Orlík
  •  / Portrét / Emil Orlík
  •  / Portrét / Emil Orlík

kolorovaná kresba/papír, velikost listu 19,7 x 13,2 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, zlacený rám

zobrazeno: 1985x

Vyvolávací cena: