Čas na serveru 10:33:43

Emil Orlík
Studie portrétu

Id: 204245

Studie portrétu

  •  / Studie portrétu / Emil Orlík

litografie/papír, rozměr ve výřezu 44,5 x 31 cm, značeno v tisku a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1318x

Vyvolávací cena:
800

3 533