Čas na serveru 14:48:40

Emil Orlík
U povozu

Id: 204217

U povozu

  •  / U povozu / Emil Orlík
  •  / U povozu / Emil Orlík
  •  / U povozu / Emil Orlík

akvarel/papír, rozměr malby cca 10,5 x 24 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1232x

Vyvolávací cena:

3 100