Čas na serveru 23:50:41

Emil Orlík
V přístavu

Id: 223201

V přístavu

  •  / V přístavu / Emil Orlík
  •  / V přístavu / Emil Orlík
  •  / V přístavu / Emil Orlík

barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 16 x 9,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1661x

Vyvolávací cena:
1 800

3 400