Čas na serveru 03:39:29

Emil Pitter
Dostaveníčko

Id: 132120

Dostaveníčko

  •  / Dostaveníčko / Emil Pitter

olej/plátno, rozměr 94 x 94 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1919, v minulosti restaurováno, volné v rámu, rámováno

zobrazeno: 1910x

Vyvolávací cena:

9 500