Čas na serveru 11:12:35

Emil Pitter
Pošumavský motiv

Id: 301504

Pošumavský motiv

  •  / Pošumavský motiv / Emil Pitter

olej/plátno, rozměr 54 x 72 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, původní štítek na zadní straně

zobrazeno: 721x

Vyvolávací cena: