Čas na serveru 07:17:04

Emil Schovánek
Dívka s knihou

Id: 457403

Dívka s knihou

  •  / Dívka s knihou / Emil Schovánek

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 924x

Vyvolávací cena:

8 300