Čas na serveru 01:08:08

Emil Schovánek
Dívka s perlami

Id: 450801

Dívka s perlami

  •  / Dívka s perlami / Emil Schovánek

olej/plátno, rozměr 63 x 78 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 2434x

Vyvolávací cena:

19 000