Čas na serveru 02:23:54

Emil Schovánek
Dívka s vějířem

Id: 720

Dívka s vějířem

  •  / Dívka s vějířem / Emil Schovánek

olej/plátno, rozměr plátna 58 x 80 cm, signováno vlevo nahoře, zaskleno, otluky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2744x

Vyvolávací cena:
14 000

22 000