Čas na serveru 13:10:46

Emil Schovánek
Konvolut dvou kusů

Id: 102409

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Emil Schovánek

1) Portrét dívky, olej/plátno, rozměr 48 x 28 cm, signováno vpravo dole, nerámováno; 2) Zamyšlená, olej/plátno, rozměr 48 x 28 cm, nesignováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2014x

Vyvolávací cena:

7 000