Čas na serveru 03:33:37

Emil Schovánek
Kytice růží

Id: 126303

Kytice růží

  •  / Kytice růží / Emil Schovánek

olej/plátno, rozměr 48 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 1937, zaskleno, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 1459x

Vyvolávací cena:

3 600