Čas na serveru 05:56:20

Emil Schovánek
Léto

Id: 133313

Léto

  •  / Léto / Emil Schovánek
  •  / Léto / Emil Schovánek
  •  / Léto / Emil Schovánek
  •  / Léto / Emil Schovánek

olej/dřevo, rozměr 43,5 x 50 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, nerestaurováno, obraz publikován ve Zlaté Praze 1924

zobrazeno: 1831x

Vyvolávací cena:

25 000