Čas na serveru 00:59:03

Emil Schovánek
Příboj

Id: 51017

Příboj

  •  / Příboj / Emil Schovánek
  •  / Příboj / Emil Schovánek
  •  / Příboj / Emil Schovánek

olej/plátno/karton, rozměr 33 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1913, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1881x

Vyvolávací cena:
2 200

4 600