Čas na serveru 02:11:35

Emil Schovánek
Růže

Id: 231109

Růže

  •  / Růže / Emil Schovánek
  •  / Růže / Emil Schovánek
  •  / Růže / Emil Schovánek

olej/plátno, rozměr 39 x 48 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám

zobrazeno: 1210x

Vyvolávací cena:

3 400