Čas na serveru 11:38:19

Emil Schovánek
Trosky

Id: 78805

Trosky

  •  / Trosky / Emil Schovánek
  •  / Trosky / Emil Schovánek
  •  / Trosky / Emil Schovánek

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1943, prasklé sklo, poškozený rám

zobrazeno: 1910x

Vyvolávací cena:
4 200

4 300