Čas na serveru 10:56:18

Emil Schovánek
U okna

Id: 96801

U okna

  •  / U okna / Emil Schovánek
  •  / U okna / Emil Schovánek
  •  / U okna / Emil Schovánek

olej/plátno, rozměr 57 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 1909, obraz v minulosti odborně restaurován, rámováno

zobrazeno: 3204x

Vyvolávací cena:

13 000