Čas na serveru 16:27:51

Emil Weirauch
Květiny ve váze

Id: 1342

Květiny ve váze

  •  / Květiny ve váze / Emil Weirauch

tempera/karton, rozměr 80 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 1964, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 3778x

Vyvolávací cena:

1 700