Čas na serveru 00:51:19

Émile-Antoine Bourdelle
Zděšení

Id: 181014

Zděšení

  •  / Zděšení / Émile-Antoine Bourdelle

reliéf, pálená hlína, rozměr 44 x 35 cm, signováno vpravo dole, drobně poškozeno, stav viz foto, jedná se o detail z pomníku Národní obrany

zobrazeno: 791x

Vyvolávací cena:

14 500