Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
NápovědaEmilie Brunschweiler
U obory
Id: 475006
olej/plátno, rozměr 40 x 27 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, malba místy krakelovaná, v minulosti restaurováno
zobrazeno: 56x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
2024,05-1,14,19,50,00
( 14.5.2024, 19:50:00 )
minimální příhoz 100 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
Zatím nebylo přihazováno. |