Čas na serveru 18:16:02

Emma Srncová
Koncert

Id: 308001

Koncert

  •  / Koncert / Emma Srncová
  •  / Koncert / Emma Srncová
  •  / Koncert / Emma Srncová
  •  / Koncert / Emma Srncová

litografie/papír, rozměr listu 77 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, číslováno a popsáno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2882x

Vyvolávací cena:

9 500

Účastníci: 19