Čas na serveru 22:01:03

Endre Nemes
Abstrakce I.

Id: 304802

Abstrakce I.

  •  / Abstrakce I. / Endre  Nemes

barevná litografie/papír, rozměr listu 71,5 x 52 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1326x

Vyvolávací cena: