Čas na serveru 21:20:05

Endre Nemes
Abstrakce II.

Id: 304803

Abstrakce II.

  •  / Abstrakce II. / Endre  Nemes

barevná litografie/papír, rozměr listu 51,5 x 72 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1362x

Vyvolávací cena:

3 200