Čas na serveru 15:15:05

Endre Nemes
Abstrakce III.

Id: 304804

Abstrakce III.

  •  / Abstrakce III. / Endre  Nemes

barevná litografie/papír, rozměr listu 51 x 72 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, značně poškozený rám

zobrazeno: 87x

Vyvolávací cena:

2021,05-1,31,19,34,00
( 31.5.2021, 19:34:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu

28.4.2021 0:42 1 500 Kč