Čas na serveru 22:21:31

Endre Nemes
Abstrakce III.

Id: 304804

Abstrakce III.

  •  / Abstrakce III. / Endre  Nemes

barevná litografie/papír, rozměr listu 51 x 72 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, značně poškozený rám

zobrazeno: 1970x

Vyvolávací cena:

1 600