Čas na serveru 22:04:18

Endre Nemes
Abstraktní kompozice

Id: 294406

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / Endre  Nemes

barevná litografie/papír, rozměr listu 62 x 70 cm, značeno vpravo dole, číslováno 87/150 vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 5674x

Vyvolávací cena:
2 200