Čas na serveru 21:21:30

Endre Nemes
Bez názvu

Id: 12402

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Endre  Nemes
  •  / Bez názvu / Endre  Nemes
  •  / Bez názvu / Endre  Nemes

kombinovaná technika/pastel/papír, velikost listu 24 x 31 cm, signováno vlevo dole, datováno 58, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 11826x

Vyvolávací cena:

21 600

Příhozy: 50