Čas na serveru 21:53:31

Endre Nemes
Kompozice

Id: 221103

Kompozice

  •  / Kompozice / Endre  Nemes
  •  / Kompozice / Endre  Nemes
  •  / Kompozice / Endre  Nemes

kombinovaná technika/malba/papír, rozměr ve výřezu 54 x 44,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, rámováno

zobrazeno: 2407x

Vyvolávací cena:

32 500