Čas na serveru 10:11:36

Endre Nemes
Masopust

Id: 296204

Masopust

  •  / Masopust / Endre  Nemes
  •  / Masopust / Endre  Nemes
  •  / Masopust / Endre  Nemes

smalt na kovové desce, rozměr 49 x 64 cm, značeno vlevo dole, 1. polovina 50.let minulého století, otluky na rámu

zobrazeno: 986x

Vyvolávací cena:
12 000

41 000